Animacja w szkołach i przedszkolach


 Bal Karnawałowy? Impreza szkolna? Urodzinki w przedszkolu? Zaproś nas! Uwielbiamy imprezki, tańce i muzykę. Zorganizujemy dla was czas pełen układów tanecznych i zabaw z muzyką. Imprezy szkolne to nie tylko bal karnawałowy. Jeśli nie bal to co? Nie zawsze musi być to bal. Może to być jakakolwiek impreza, którą możemy rozkręcić swoją obecnością.  Jest wiele okazji do szaleństwa, imprezy z okazji walentynek, dnia kobiet, dnia wiosny, dnia dziecka, mikołajek, andrzejek, halloween, imprezy tematyczne, a nawet imprezki z okazji deszczowej pogody i bale bez okazji z odrobiną szaleństwa. Będzie kolorowo i wesoło. Zawsze dajemy z siebie 100% ponieważ kochamy to co robimy. Za każdym razem dopasujemy się pod imprezę strojem, muzyką i zabawami. Posiadamy własne nagłośnienie oraz mikrofony, a także akcesoria do zabaw przez nas organizowanych. Cały plan ustalamy pod klienta i jest zależny od ilości dzieci, ich wieku oraz oczekiwań.  

Organizujemy też integrację klasową w zabawny sposób, by przełamać pierwsze lody i zdobyć przyjaciół. Są to gry, konkursy, zabawy muzyczne, dostosowane do wieku uczestników. A nic bardziej nie integruje grupy jak wspólna zabawa.

Urodzinki najczęściej organizujemy w przedszkolu, gdzie bawimy się z dziećmi, puszczamy muzykę i tańczymy. Nie zabraknie oczywiście zabaw z chustą animacyjną , tunelem animacyjnym czy też z liną animacyjną.


 Dodatkowe atrakcje w szkołach i przedszkolach :


- Malowanie twarzy

W wielu naszych pakietach malowanie twarzy wlicza się w cenę, niestety jednak jeśli chodzi o imprezki z większą ilością dzieci jest to już dodatkowa opcja. Malowanie twarzy jest świetną atrakcją dla dzieci, bo każde z nich może stać się kim tylko zechce. Malujemy całe twarze specjalnymi farbkami do tego przeznaczonymi, a także robimy zmywalne tatuaże i każdy może wybrać co tylko mu się podoba. Posiadamy cekiny naklejane na buzię , brokaty i inne akcesoria upiększające.

-Żywe Maskotki

Nasze wielkie pluszaki świetnie sprawdzają się na każdych imprezach oraz są wspaniałą atrakcją dla najmłodszych a nawet dla tych starszych. Zapewniamy niezapomniane wrażenia, śmieszne sesje zdjęciowe z pluszakiem, zabawy taneczno-ruchowe, w których bierze udział maskotka i wiele więcej. Żywe Maskotki przenoszą nas w bajkowy świat, poruszają wyobraźnie dzieci, a nawet dorosłych, bo kto nie kochał Myszki Miki! Maskotki uwielbiają dzieci, a dzieci uwielbiają maskotki o czym świadczy uśmiech na twarzy dzieci a tym samym na twarzy rodzica.

 - Wypożyczalnia kostiumów

 My uwielbiamy „przebieranki ” i z chęcią się nimi dzielimy. Posiadamy lokal pełen strojów dla każdego, dużego i małego. Zapraszamy do oglądania i przymierzania. Oczywiście zawsze możemy ze sobą zabrać stroje, które zostały wybrane na imprezkę by można było się przebrać, poszaleć, popstrykać zdjęcia, a my po imprezce zabieramy je z powrotem ze sobą.

 - Ambitny czas

 Wiele osób pyta o ambitnie spędzony czas z dziećmi np. na eleganckiej imprezie. Posiadamy więc pakiet kreatywny, w którym tworzymy z dziećmi wszystko co nam się podoba. Od origami, gadżety do foto budki, wielkie kolorowanki, ozdoby choinkowe, ozdoby wielkanocne, po prace plastyczne np. prezent dla młodej pary, własnoręczne tworzenie gier planszowych, wymyślanie krzyżówek, czy tworzenie masek. Ta oferta jest dostosowana pod indywidualnego klienta.

 - Wielkie Bańki mydlane, mydlany taniec

 Bańki mydlane są sporą atrakcją oraz są bardzo efektowne. Jednak zanim zdecydujesz się na taką atrakcję musisz wiedzieć, że:

·         Wielkie banki XXL można organizować tylko na polu, ponieważ płyn z kijów do baniek mydlanych zrobiłby wiele bałaganu w zamkniętym pomieszczeniu oraz trzeba przygotować do tego sporo miejsca. Bańki są w dużej mierze uzależnione od pogody. Jeśli będzie spory wiatr, bańki będą szybko pękać lub trudno się robić, a za to przy bezwietrznej pogodzie wyjdą idealne ale nie będą się unosić.

·         Mydlany taniec to nic innego jak muzyka oraz bańki z wytwornicy z czym wiąże się to, że maszyna nie może chodzić zbyt długo bo płyn się spienia tworząc na maszynie oraz w jej okolicy piana party. Bańki z wytwornicy sporo chlapią, więc w pomieszczeniu najlepiej rozłożyć dywan lub folię i zaraz zetrzeć podłogę, dzieci oczywiście wykorzystują mokrą podłogę specjalnie wywracając się, bądź ślizgając na niej, na co też chcemy zwrócić uwagę.

 Jednak bańki zawsze były są i będą uwielbiane przez dzieci.

 - Wata cukrowa i Popcorn

 Oferujemy profesjonalne maszyny do waty cukrowej oraz popcornu, które urozmaicą każdą imprezę. Zaproś nas by skubnąć coś na słodko i zagryźć czymś słonym. Niespodzianka, nagroda a może po prostu prezent dla waszych pociech? Każdy powód jest dobry by nas wynająć. Maszyny sprawdzają się wszędzie w plenerze, domu, restauracji oraz na każdej imprezie czy to rodzinnym spotkaniu, komunii, chrzcinach, urodzinach, festynach, imieninach lub imprezach szkolnych. Mamy maszyny przystosowane do każdego miejsca jedyne czego potrzebujemy to dostęp do prądu.