Animacja Urodzinowa Urodziny dziecka to najlepszy czas by zaprosić animatora, ponieważ każdy chce, by urodziny jego dziecka były niezapomniane. Dzieciaki zawsze z radością wyczekują urodzin i na pewno mają swoje plany, marzenia i pomysły na to, jak mają one wyglądać. Może marzą, by odwiedził ich super bohater lub chcą sami stać się swoją ulubioną postacią jak Spiderman, Elza, czy też Minionek? Dzięki naszym animatorom wszystko stanie się prostsze, zabawniejsze oraz ciekawsze. Pomalujemy twarze dzieci, by czuły się jak postacie z bajek, z balonów stworzymy balonowe zoo, a dzieciaki same spróbują napompować balon i skręcić pieska, żyrafę czy słonia. Nasz animator zainteresuje grami, konkursami oraz zabawami, by nie poczuć nudy. Posiadamy profesjonalny sprzęt animacyjny, własne nagłośnienie, wytwornice dymu oraz baniek i wiele więcej.


 

Podczas imprez Urodzinowych Oferujemy : 


- Malowanie buzi
Malowanie twarzy jest świetną atrakcją dla dzieci, bo każdy może stać się kim tylko sobie wymarzy. Malujemy całe twarze, specjalnymi farbkami do tego przeznaczonymi, a także robimy zmywalne tatuaże. Każdy może wybrać co tylko mu się podoba. Posiadamy również brokaty oraz cekiny które dodatkowo ozdabiają buzie.


- Wata cukrowa i Popcorn 
Oferujemy profesjonalne maszyny do waty cukrowej oraz popcornu, które urozmaicą każdą imprezę. Zaproś nas by skubnąć coś na słodko i zagryźć czymś słonym. Niespodzianka, nagroda a może po prostu prezent dla waszych pociech? Każdy powód jest dobry, by nas wynająć. Maszyny sprawdzają się wszędzie - w plenerze, domu, restauracji oraz na każdej imprezie. Czy to rodzinnym spotkaniu, komunii, chrzcinach, urodzinach, festynach, imieninach, imprezach szkolnych i wielu innych. Mamy maszyny przystosowane do każdego miejsca. Na imprezach plenerowych rozstawiamy specjalny daszek osłaniający watę i popcorn a w pomieszczeniach rozstawiamy same maszyny do waty cukrowej i do popcornu. Jedyne czego potrzebujemy to prądu.

 

- Skręcanie Balonów 
Balony są uwielbiane przez dzieci - pieski, szable, samoloty lub coś innego. Posiadamy specjalne pompki do balonów oraz balony do modelowania, z których wyczarujemy co tylko się dzieciom podoba. Każdy może spróbować napompować balon oraz samodzielnie skręcić wybraną przez siebie postać przy pomocy animatora.


- Szalone tańce, układy, zabawy z muzyką
Muzyka wypełnia czas i daje upust emocjom, można skakać, krzyczeć i kręcić się my to rozumiemy. U nas nie obejdzie się baz układu tanecznego wybranego przez dzieciaki czy też zabawy z muzyką. Zawsze śledzimy super hity i jeśli tylko dzieciaki mają ochotę szalejemy na parkiecie.  


- Gry, zabawy, konkursy
Zabawa to podstawa a my posiadamy szeroki wachlarz zabaw, gier czy tez konkursów. Zawsze zachęcamy dzieci do ruchu, zabaw czy też gier integracyjnych. Dzieci same wybierają w co chcą się bawić a nawet czasem uczą nas swoich ulubionych gier. Posiadamy sprzęt animacyjny, by każda zabawa była urozmaicona i niepowtarzalna. Organizujemy skoki w workach, przeciąganie liny, zabawy z chustą i tunelem animacyjnym, zadania, wyzwania oraz wiele więcej !


- Żywe Maskotki  
Nasze wielkie pluszaki świetnie sprawdzają się na każdych imprezach, dla najmłodszych jak również dla tych starszych. Oferujemy niezapomniane wrażenia, śmieszne sesje zdjęciowe z pluszakiem, zabawy taneczno-ruchowe, w których bierze udział maskotka i wiele więcej. Żywe Maskotki przenoszą nas w bajkowy świat, poruszają wyobraźnie dziecka a nawet dorosłych, bo kto nie kochał Myszki Miki? Maskotki uwielbiają dzieci a dzieci uwielbiają maskotki, o czym świadczy uśmiech na twarzy dziecka a co za tym idzie, uśmiech na twarzy rodzica.


- Wypożyczalnia Strojów Karnawałowych, Kostiumów
My uwielbiamy „przebieranki ” i z chęcią się dzielimy. Posiadamy lokal pełen strojów dla każdego dużego i małego. Zapraszamy do oglądania i przymierzania! Oczywiście zawsze możemy ze sobą zabrać stroje, które zostały wybrane na imprezkę by można było się w nie na niej przebrać poszaleć, popstrykać zdjęcia a my po imprezce zabierzemy je z powrotem ze sobą.

 

- Wielkie Bańki mydlane, Mydlany taniec 

Bańki mydlane są sporą atrakcją oraz są bardzo efektowne ale zanim zdecydujemy się na taką atrakcję musisz wiedzieć, że: 

  • Wielkie banki XXL można organizować tylko na polu! Ponieważ płyn z kijów do baniek mydlanych dość kapie, co brudzi podłogi a na trawie czy kostce nie robi większej różnicy, trzeba na to również sporo miejsca. Bańki są w dużej mierze uzależnione od pogody dlatego jeśli będzie duży wiatr bańki będą szybko pękać lub trudno się robić, za to przy bezwietrznej pogodzie wyjdą idealne jednak za daleko nie polecą.
  •  Mydlany taniec to nic innego jak muzyka oraz bańki z wytwornicy. Wiąże się to z tym, że maszyna nie może zbyt długo chodzić, bo spienia się płyn, tworząc na niej oraz w jej okolicy piana party. Bańki z wytwornicy sporo chlapią więc w pomieszczeniu najlepiej rozłożyć dywan czy folię lub zaraz po zabawie wytrzeć pozostałości po bańkach z podłogi. Dzieci oczywiście wykorzystują mokrą podłogę specjalnie ślizgając się bądź wywracając na niej, na co też chcemy zwrócić uwagę. Jednak bańki zawsze były i będą uwielbiane przez dzieci!


- Wata cukrowa i Popcorn
Oferujemy profesjonalne maszyny do waty cukrowej oraz popcornu, które urozmaicą każdą imprezę. Zaproś nas by skubnąć coś na słodko i zagryźć czymś słonym. :) Niespodzianka, nagroda a może po prostu prezent dla waszych pociech? Każdy powód jest dobry by nas wynająć. :) Maszyny sprawdzają się wszędzie, w plenerze, domu, restauracji oraz na każdej imprezie. Czy to rodzinnym spotkaniu, komunii, chrzcinach, urodzinach, festynach, imieninach, imprezach szkolnych i wielu innych. Mamy maszyny przystosowane w każde miejsce. Na imprezach plenerowych rozstawiamy specjalny daszek osłaniający watę i popcorn a w pomieszczeniach rozstawiamy same maszyny do waty cukrowej i do popcornu. Jedyne czego potrzebujemy to prądu.