Animacja Świąteczna- Mikołaj, Renifer, Śnieżynka, Elf


Animacja na Święta jest coraz częściej spotykana i rozchwytywana. Między innymi w postaci odwiedzin Mikołaja w domu prywatnym, sklepie, szkole, przedszkolu, czy też jako świąteczne zabawy, dyskoteki, bale choinkowe, atrakcje sklepowe i animacje domowe.
Jest tutaj mnóstwo możliwości animacji! Animatorzy w strojach Śnieżynek, Reniferów, Elfów, Mikołajów, Choinek, Bałwanów, prowadzący imprezy w domu, przedszkolu, domach kultury, hotelach, restauracjach i wielu innych. Animacja może być typowo taneczna, jako bal czy dyskoteka, gdzie jest mnóstwo szaleństwa, muzyki, układów tanecznych oraz tańców spontanicznych, a także animacja z grami, zabawami, konkursami, kolorowankami. Każda Animacja Świąteczna jest dostosowana pod klienta i jego oczekiwania. Wiele osób zamawia Mikołaja do domu czy też przedszkola w celu rozdania prezentów i na tym kończy się rola animatora.


Oferujemy:


- Mikołaj

 animator wciela się w role Św. Mikołaja rozdając prezenty prosząc o wierszyki dając porady by być grzeczny itp. Nigdy nie zdradza swojej twarzy więc wchodzi jako Mikołaj i wychodzi jako Mikołaj dlatego dzieci nic nie podejrzewają.


- Śnieżynka / Elf / Renifer

 animatorzy przebrani za postacie świąteczne prowadzą imprezy, gry, konkursy, zabawy, malują twarze, skręcają balony itp. Zachęcają do okrzyków i oczekiwania na Mikołaja. Podają prezenty, ćwiczą zadania przed przyjazdem mikołaja i wiele więcej.
 Nie zawsze Śnieżynki, Elfy czy Renifery podróżują z Mikołajem mogą przyjechać bez niego, by poprowadzić imprezy dla dzieci, pomalować twarze czy skręcić balonowe zoo, w szkołach, przedszkolach, domach, hotelach, firmach, restauracjach itp.

- Malowanie Buzi

Malowanie twarzy jest świetną atrakcją dla dzieci bo każdy może stać się kim tylko zechce. Malujemy całe twarze specjalnymi farbkami do tego przeznaczonymi a także robimy zmywalne tatuaże i  każdy może wybrać co tylko mu się podoba.Posiadamy również brokaty oraz cekiny które dodatkowo ozdabiają buzie.

- Skręcanie Balonów

Balony są uwielbiane przez dzieci czy to pieski , szable , samoloty. Posiadamy specjalne pompki do balonów oraz balony do modelowania z których wyczarujemy co tylko się dzieciom podoba. Każdy może spróbować napompować balon oraz samodzielnie skręcić wybraną przez siebie postać pod czujnym okiem animatora.

- Szalone tańce , układy , zabawy z muzyka

Muzyka wypełnia czas i daje upust emocjom można skakać , krzyczeć i kręcić się my to rozumiemy i u nas nie obejdzie się baz układu tanecznego wybranego przez dzieci czy tez zabawy z muzyką. Zawsze śledzimy super hity i jeśli tylko dzieciaki mają ochote szalejemy na parkiecie J

- Gry , zabawy , konkursy

Zabawa to podstawa a my posiadamy szeroki wachlarz zabaw , gier czy tez konkursów zawsze zachęcamy dzieci do ruchu oraz do gier integracyjnych czy też po prostu zabawnych. Dzieci same wybierają w co się chcą bawić a nawet czasem uczą nas swoich ulubionych gier. Posiadamy sprzet animacyjny by każda zabawa była urozmaicona i niepowtarzalna.Organizujemy skoki w workach , przeciąganie liny , zabawy z chustą i tunelem animacyjnym , zadania i wyzwania i wiele więcej J

- Żywe Maskotki

Nasze wielkie pluszaki świetnie sprawdzają się na każdych imprezach czy dla najmłodszych czy dla tych starszych. Oferujemy niezapomniane wrażenia , Śmieszne sesje zdjęciowe z pluszakiem , Zabawy taneczno-ruchowe w których bierze udział maskotka i wiele więcej. Żywe Maskotki przenoszą nas w bajkowy świat poruszają wyobraźnie dziecka a nawet dorosłych bo kto nie kochał Myszki Miki.  Maskotki uwielbiają dzieci a dzieci uwielbiają maskotki o czym świadczy uśmiech na twarzy dzieci i uśmiech na twarzy rodzica.

- Ambitny czas .

Wiele osób pyta o ambitnie spędzony czas z dziećmi np. na eleganckiej imprezie . Posiadamy więc pakiet kreatywny w którym tworzymy z dziećmi  wszystko co nam się podoba od origami , gadżety do foto budki , wielkie kolorowanki , ozdoby choinkowe , ozdoby wielkanocne , prace plastyczne np. prezent dla młodej pary , tworzenie gier planszowych , wymyślanie krzyżówek, tworzenie własnych gier i kart do gry oraz masek itp. Ta oferta jest dostosowana pod indywidualnego klienta.

- Wielkie Bańki mydlane , mydlany taniec

Bańki mydlane są sporą atrakcją oraz są bardzo efektowne ale zanim zdecydujemy się na taką atrakcję musimy wiedzieć że :

·         Wielkie banki XXL można organizować tylko na polu ponieważ płyn z kijów do baniek mydlanych sporo kapie i trzeba na to również sporo miejsca. Bańki są w dużej mierze uzależnione od pogody wiec jeśli będzie spory wiatr bańki będą szybko pękać lub trudno się robić a za to przy bezwietrznej pogodzie wyjdą idealne a za daleko nie polecą J

·         Mydlany taniec to nic innego jak muzyka oraz bańki z wytwornicy z czym wiąże się to ze nie może za długo chodzić maszyna bo spienia się płyn tworząc na maszynie oraz w jej okolicy piana party J banki z wytwornicy sporo chlapią więc w pomieszczeniu najlepiej rozłożyć dywan lub folię albo zaraz z paneli czy płytek wytrzeć podłogę , dzieci oczywiście wykorzystują mokrą folię lub podłogę specjalnie wywracając się bądź ślizgając na niej na co też chcemy zwrócić uwagę.

Ale bańki zawsze były i będą uwielbiane przez dzieci J

- Wata cukrowa i Popcorn

Oferujemy profesjonalne maszyny do waty cukrowej oraz popcornu, które urozmaicą każdą imprezę. Zaproś nas by skubnąć coś na słodko i zagryźć czymś słonym. :) Niespodzianka, nagroda a może po prostu prezent dla waszych pociech? Każdy powód jest dobry by nas wynająć. :) Maszyny sprawdzają się wszędzie w plenerze , w domu , restauracji  oraz na każdej imprezie czy to rodzinnym spotkaniu , komunii, chrzcinach, urodzinach, festynach, imieninach , imprezach szkolnych. Mamy maszyny przystosowane w każde miejsce w imprezach plenerowych rozstawiamy specjalny daszek osłaniający watę i popcorn a w pomieszczeniach rozstawiamy same maszyny do waty cukrowej i do popcornu jedyne czego potrzebujemy to prądu .