Animacja dla Firm:


Animacja firmowa zaczyna być bardziej powszechna. Coraz częściej widzimy kąciki dla najmłodszych przy otwarciu nowych sklepów czy też punktów sklepowych. Wielkie otwarcia przyciągają potencjalnych klientów oraz dzieci, dlatego my proponujemy animacje sklepowe, w których zorganizujemy czas najmłodszym, by Ci starsi mogli się rozejrzeć po promocjach. Możemy zaoferować poszczególne atrakcje, bądź połączyć wszystkie razem. Zaczynając od malowania twarzy– dzieci uwielbiają tatuaże, brokat oraz wszystko co jest kolorowe i co zwróci ich uwagę. Poprzez skręcanie balonów, między innymi w pieski, szable, samoloty, żyrafy. Kończąc na zabawach, kolorowankach czy grach planszowych. Taki kącik szybko przykuwa uwagę najmłodszych i zachęca do odwiedzin sklepu.
Kolejną animacją firmową są różnego typu imprezy firmowe organizowane głównie dla dzieci, bądź dla dzieci i dorosłych. Może to być piknik firmowy, bankiet, bal firmowy, spotkanie firmowe czy impreza świąteczna. Nasza firma oferuje szeroki zakres usług dla dzieci na tego typu imprezach, możemy skupić się na zabawach, tańcach i konkursach lub stworzyć kącik gier, zabaw i malowania twarzy oraz tatuaży. Organizujemy tańce z rodzicami, zabawy z muzyką, wspólne przeciąganie liny oraz wyzwania by zaangażować dorosłych. Animator organizuje czas pełen zabawy, radości, konkursów, kolorów i szaleństwa!

Dodatkowe Atrakcje :

- Wata cukrowa i Popcorn

Oferujemy profesjonalne maszyny do waty cukrowej oraz popcornu, które urozmaicą każdą imprezę. Zaproś nas by skubnąć coś na słodko i zagryźć czymś słonym. :) Niespodzianka, nagroda a może po prostu prezent dla waszych pociech? Każdy powód jest dobry by nas wynająć. :) Maszyny sprawdzają się wszędzie w plenerze , w domu , restauracji  oraz na każdej imprezie czy to rodzinnym spotkaniu , komunii, chrzcinach, urodzinach, festynach, imieninach , imprezach szkolnych. Mamy maszyny przystosowane w każde miejsce w imprezach plenerowych rozstawiamy specjalny daszek osłaniający watę i popcorn a w pomieszczeniach rozstawiamy same maszyny do waty cukrowej i do popcornu jedyne czego potrzebujemy to prądu .

- Ambitny czas .

Wiele osób pyta o ambitnie spędzony czas z dziećmi np. na eleganckiej imprezie . Posiadamy więc pakiet kreatywny w którym tworzymy z dziećmi  wszystko co nam się podoba od origami , gadżety do foto budki , wielkie kolorowanki , ozdoby choinkowe , ozdoby wielkanocne , prace plastyczne np. prezent dla młodej pary , tworzenie gier planszowych , wymyślanie krzyżówek, tworzenie własnych gier i kart do gry oraz masek itp. Ta oferta jest dostosowana pod indywidualnego klienta.

- Wielkie Bańki mydlane , mydlany taniec

Bańki mydlane są sporą atrakcją oraz są bardzo efektowne ale zanim zdecydujemy się na taką atrakcję musimy wiedzieć że :

·         Wielkie banki XXL można organizować tylko na polu ponieważ płyn z kijów do baniek mydlanych sporo kapie i trzeba na to również sporo miejsca. Bańki są w dużej mierze uzależnione od pogody wiec jeśli będzie spory wiatr bańki będą szybko pękać lub trudno się robić a za to przy bezwietrznej pogodzie wyjdą idealne a za daleko nie polecą J

·         Mydlany taniec to nic innego jak muzyka oraz bańki z wytwornicy z czym wiąże się to ze nie może za długo chodzić maszyna bo spienia się płyn tworząc na maszynie oraz w jej okolicy piana party J banki z wytwornicy sporo chlapią więc w pomieszczeniu najlepiej rozłożyć dywan lub folię albo zaraz z paneli czy płytek wytrzeć podłogę , dzieci oczywiście wykorzystują mokrą folię lub podłogę specjalnie wywracając się bądź ślizgając na niej na co też chcemy zwrócić uwagę.

Ale bańki zawsze były i będą uwielbiane przez dzieci J

- Żywe Maskotki

Nasze wielkie pluszaki świetnie sprawdzają się na każdych imprezach czy dla najmłodszych czy dla tych starszych. Oferujemy niezapomniane wrażenia , Śmieszne sesje zdjęciowe z pluszakiem , Zabawy taneczno-ruchowe w których bierze udział maskotka i wiele więcej. Żywe Maskotki przenoszą nas w bajkowy świat poruszają wyobraźnie dziecka a nawet dorosłych bo kto nie kochał Myszki Miki.  Maskotki uwielbiają dzieci a dzieci uwielbiają maskotki o czym świadczy uśmiech na twarzy dzieci i uśmiech na twarzy rodzica.