Animacja na Piknikach / Dożynkach 


Oferujemy szeroki zakres usług animacyjnych, na tego typu imprezach. Ceny oraz atrakcje są ustalane indywidualnie, pod każdego klienta, na wzór jego oczekiwań. Jesteśmy w stanie zorganizować wszystkie punkty naszych usług lub skupić się na wybranych przez klienta atrakcjach. Możemy zaproponować kącik dla dzieci na dożynkach, festynach, piknikach dla różnych grup wiekowych, a także stoisko z malowaniem twarzy oraz stoisko z balonami do modelowania. Posiadamy również Żywe Maskotki, które doskonale sprawdzają się jako atrakcja na dożynkach, piknikach i imprezach w plenerze. Zapewniamy wiele wrażeń i wspaniałe sesje zdjęciowe z naszymi pluszakami. Maskotka idealnie sprawdza się również do roznoszenia ulotek lub jako osoba zachęcająca do zaglądnięcia w wybrane przez was miejsca, gdyż zwraca na siebie sporą uwagę i wkoło niej gromadzi się wiele osób. Nasz Pluszak dodatkowo może bawić się i tańczyć z dziećmi! Posiadamy zgranych i odpowiedzialnych ludzi, którzy zajmują się organizacją czasu dla dzieci i dostarczają im wiele radości. Nasi animatorzy, bo tak są nazywani, występują w kolorowych i od razu przykuwających uwagę strojach. Animatorzy zorganizują atrakcje dla dzieci w każdym wieku. Posiadamy wiele sprzętu animacyjnego oraz gadżetów dlatego liczba dzieci przy naszym stoisku nie jest istotna gdyż potrafimy zabawić jedno dziecko czy też całą gromadkę dzieci. Możemy pracować również na wyznaczonym terenie, który oznaczymy aby było wiadomo gdzie jest miejsce na nasze zabawy.


Na imprezach plenerowych Proponujemy : 


- Wielkie Bańki mydlane, mydlany taniec
Bańki mydlane są sporą atrakcją oraz są bardzo efektowne ale zanim zdecydujemy się na taką atrakcję musimy wiedzieć że:
•Wielkie banki XXL można organizować tylko na polu ponieważ płyn z kijów do baniek mydlanych dość kapie, co brudzi podłogi a na trawie czy kostce nie robi większej różnicy, trzeba na to również sporo miejsca. Bańki są w dużej mierze uzależnione od pogody dlatego jeśli będzie duży wiatr bańki będą szybko pękać lub trudno się robić, za to przy bezwietrznej pogodzie wyjdą idealne jednak za daleko nie polecą. J
•Mydlany taniec to nic innego jak muzyka oraz bańki z wytwornicy. Wiąże się to z tym, że maszyna nie może zbyt długo chodzić, bo spienia się płyn, tworząc na niej oraz w jej okolicy piana party. J Bańki z wytwornicy sporo chlapią więc w pomieszczeniu najlepiej rozłożyć dywan czy folię lub zaraz po zabawie wytrzeć pozostałości po bańkach z podłogi. Dzieci oczywiście wykorzystują mokrą podłogę specjalnie ślizgając się bądź wywracając na niej, na co też chcemy zwrócić uwagę. 
Jednak bańki zawsze były i będą uwielbiane przez dzieci!


- Wata cukrowa i Popcorn 
Oferujemy profesjonalne maszyny do waty cukrowej oraz popcornu, które urozmaicą każdą imprezę. Zaproś nas by skubnąć coś na słodko i zagryźć czymś słonym. Niespodzianka, nagroda a może po prostu prezent dla waszych pociech? Każdy powód jest dobry by nas wynająć. Maszyny sprawdzają się wszędzie, w plenerze, domu, restauracji oraz na każdej imprezie. Czy to rodzinnym spotkaniu, komunii, chrzcinach, urodzinach, festynach, imieninach, imprezach szkolnych i wielu innych. Mamy maszyny przystosowane w każde miejsce. Na imprezach plenerowych rozstawiamy specjalny daszek osłaniający watę i popcorn a w pomieszczeniach rozstawiamy same maszyny do waty cukrowej i do popcornu. Jedyne czego potrzebujemy to prądu.

 

- Malowanie twarzy 
Malowanie twarzy jest świetną atrakcją dla dzieci, bo każdy może stać się kim tylko sobie wymarzy. Malujemy całe twarze, specjalnymi farbkami do tego przeznaczonymi a także robimy zmywalne tatuaże, każdy może wybrać co tylko mu się podoba. Posiadamy również brokaty oraz cekiny które dodatkowo ozdabiają buzie. Na stanowisku z malowaniem twarzy może być od 1 do 2 osób w zależności od ilości dzieci czy wymagań klienta.


- Balonowe Zoo
Balony są uwielbiane przez dzieci pieski, szable, samoloty lub coś innego. Posiadamy specjalne pompki do balonów oraz balony do modelowania, z których wyczarujemy co tylko się dzieciom podoba. Możemy skupić się na samym wykonaniu balonowego zoo gdzie 1 osoba będzie skręcać dzieciom wspaniałe postacie z balonów lub pozwalamy dzieciakom spróbować to zrobić samemu. 


- Ambitny czas
Wiele osób pyta o ambitnie spędzony czas z dziećmi np. na eleganckiej imprezie. Posiadamy więc pakiet kreatywny, w którym tworzymy z dziećmi wszystko co nam się podoba od origami, gadżety do foto budki, wielkie kolorowanki, przez ozdoby choinkowe, ozdoby wielkanocne, prace plastyczne np. prezent dla młodej pary, po tworzenie gier planszowych, wymyślanie krzyżówek, tworzenie własnych gier i kart do gry oraz masek itp. Ta oferta jest dostosowana pod każdego klienta indywidualnie.


- Żywe Maskotki 
Nasze wielkie pluszaki świetnie sprawdzają się na każdych imprezach, dla najmłodszych jak również dla tych starszych. Oferujemy niezapomniane wrażenia, śmieszne sesje zdjęciowe z pluszakiem, zabawy taneczno-ruchowe, w których bierze udział maskotka i wiele więcej. Żywe Maskotki przenoszą nas w bajkowy świat, poruszają wyobraźnie dziecka a nawet dorosłych, bo kto nie kochał Myszki Miki? Maskotki uwielbiają dzieci a dzieci uwielbiają maskotki, o czym świadczy uśmiech na twarzy dziecka a co za tym idzie, uśmiech na twarzy rodzica.


- Wypożyczalnia Kostiumów – wypożyczalnia gadżetów do zdjęć
Na imprezach plenerowych oferujemy pełne pudło przeróżnych gadżetów, które można wykorzystać do zrobienia śmiesznych, pamiątkowych zdjęć. Posiadamy przeróżne peruki, maski, boa, kaski, nakrycia głowy, brody, peleryny itp. Oferta jest dostosowana do wymagań klienta.

 

- Hostessa 
Oferujemy również wynajem hostess, które mogą promować dowolny produkt, roznosić ulotki czy też zachęcać do odwiedzenia jakiegoś miejsca.