Animator dla dzieci na Weselu


 Animacja weselna to świetny i sprawdzony sposób na najmłodszych, a czasem nawet i starszych. Dzieci na weselu często biegają pomiędzy tańczącymi parami, co sprawia tańczącym dyskomfort , gdy trzeba uważać, zwłaszcza na obcasach, by nic się nikomu nie stało. Dlatego my organizujemy czas dzieciakom, żeby dać się wyszaleć na parkiecie ale nie ograniczamy im dostępu do tańców. My również je organizujemy w naszej grupie. Podczas przerw orkiestry, bądź w innym miejscu. Animacja weselna nigdy nie jest taka sama. Zawsze dostajemy różne miejsca pracy ogród, mała salka, czy korytarz, dlatego jesteśmy w dużym stopniu uzależnieni od miejsca animacji. Dlatego prosimy wcześniej informować nas na jakie warunki mamy się przygotować, bo jak wiadomo na korytarzu ciężko będzie bawić się chustą, czy też tańczyć z grupą dzieciaków. W salce nie będziemy grać w piłkę, a jeśli nawet jest przewidziany plener nie zawsze można liczyć na wsparcie pogody więc trzeba też mieć plan B. Animator organizuje gry, zabawy, konkursy, tańce dla dzieci, w których mogą brać udział również Ci starsi. Często zanim zaczniemy prace i zwołamy do siebie wszystkie dzieciaki rozmawiamy z orkiestra czy tez DJ bo być może i oni coś dla dzieci przygotowali, a nie chcemy kolidować z ich planami, razem możemy stworzyć super tańce i zabawy z dziećmi. Wiadomo na weselu nie może obyć się bez KACZUSZEK i w tym orkiestra często nam pomaga (posiadamy również nagraną wersje). Oczywiście nie tylko dzieci uczestniczą w tej zabawie, zaprasza się wszystkich gości, a w czasie ich trwania urozmaica się sposób pokazywania. W miarę możliwości i zapewnionego miejsca naszej pracy organizujemy dzieciom malowania twarzy, zabawy, konkursy, łamigłówki, zgadywanki, zajęcia plastyczne, układy taneczne, muzyczne harce, zabawy z lina itp. Posiadamy wiele rekwizytów do zabaw. Możemy zorganizować kącik dla najmłodszych uczestników, gdy Ci starsi chcą biegać i skakać a młodsi kolorować i układać klocki. Dlatego nasza firma oferuje 2 animatorów, by umożliwić jednoczesne zabawy i malowanie twarzy oraz organizację zabaw dla dwóch grup dzieci gdy nie mogą się zdecydować na daną zabawę, gdyż starsze dzieci chcą biegać, a te młodsze nie zawsze swobodnie się czują. Animator nie jest jednak nianią i nie może skupić się na 1 dziecku. Musi czuwać nad całą grupą więc nie zmieniamy pampersów itp. Posiadamy specjalny Pakiet WELESNY, który nie ma limitu czasowego. Oznacza to, że działamy dopóki mamy z kim czyli aż ci najwytrwalsi uczestnicy zabaw nie pójdą spać. Można również zamówić pakiet podstawowy, na 3h animacji. Opieka dzieci na weselu i organizacja zabaw to idealny czas dla waszych dzieci w hotelu, restauracji, a nawet plenerze.

Dodatkowe atrakcje na weselu:

-Żywe Maskotki

Nasze wielkie pluszaki świetnie sprawdzają się na każdych imprezach oraz są wspaniałą atrakcją dla najmłodszych a nawet dla tych starszych. Zapewniamy niezapomniane wrażenia, śmieszne sesje zdjęciowe z pluszakiem, zabawy taneczno-ruchowe, w których bierze udział maskotka i wiele więcej. Żywe Maskotki przenoszą nas w bajkowy świat, poruszają wyobraźnie dzieci, a nawet dorosłych, bo kto nie kochał Myszki Miki! Maskotki uwielbiają dzieci, a dzieci uwielbiają maskotki o czym świadczy uśmiech na twarzy dzieci a tym samym na twarzy rodzica.

 - Wypożyczalnia kostiumów

 My uwielbiamy „przebieranki ” i z chęcią się nimi dzielimy. Posiadamy lokal pełen strojów dla każdego, dużego i małego. Zapraszamy do oglądania i przymierzania. Oczywiście zawsze możemy ze sobą zabrać stroje, które zostały wybrane na imprezkę by można było się przebrać, poszaleć, popstrykać zdjęcia, a my po imprezce zabieramy je z powrotem ze sobą.

 - Ambitny czas

 Wiele osób pyta o ambitnie spędzony czas z dziećmi np. na eleganckiej imprezie. Posiadamy więc pakiet kreatywny, w którym tworzymy z dziećmi wszystko co nam się podoba. Od origami, gadżety do foto budki, wielkie kolorowanki, ozdoby choinkowe, ozdoby wielkanocne, po prace plastyczne np. prezent dla młodej pary, własnoręczne tworzenie gier planszowych, wymyślanie krzyżówek, czy tworzenie masek. Ta oferta jest dostosowana pod indywidualnego klienta.

 - Wielkie Bańki mydlane, mydlany taniec

 Bańki mydlane są sporą atrakcją oraz są bardzo efektowne. Jednak zanim zdecydujesz się na taką atrakcję musisz wiedzieć, że:

·         Wielkie banki XXL można organizować tylko na polu, ponieważ płyn z kijów do baniek mydlanych zrobiłby wiele bałaganu w zamkniętym pomieszczeniu oraz trzeba przygotować do tego sporo miejsca. Bańki są w dużej mierze uzależnione od pogody. Jeśli będzie spory wiatr, bańki będą szybko pękać lub trudno się robić, a za to przy bezwietrznej pogodzie wyjdą idealne ale nie będą się unosić.

·         Mydlany taniec to nic innego jak muzyka oraz bańki z wytwornicy z czym wiąże się to, że maszyna nie może chodzić zbyt długo bo płyn się spienia tworząc na maszynie oraz w jej okolicy piana party. Bańki z wytwornicy sporo chlapią, więc w pomieszczeniu najlepiej rozłożyć dywan lub folię i zaraz zetrzeć podłogę, dzieci oczywiście wykorzystują mokrą podłogę specjalnie wywracając się, bądź ślizgając na niej, na co też chcemy zwrócić uwagę.

 Jednak bańki zawsze były są i będą uwielbiane przez dzieci.

 - Wata cukrowa i Popcorn

 Oferujemy profesjonalne maszyny do waty cukrowej oraz popcornu, które urozmaicą każdą imprezę. Zaproś nas by skubnąć coś na słodko i zagryźć czymś słonym. Niespodzianka, nagroda a może po prostu prezent dla waszych pociech? Każdy powód jest dobry by nas wynająć. Maszyny sprawdzają się wszędzie w plenerze, domu, restauracji oraz na każdej imprezie czy to rodzinnym spotkaniu, komunii, chrzcinach, urodzinach, festynach, imieninach lub imprezach szkolnych. Mamy maszyny przystosowane do każdego miejsca jedyne czego potrzebujemy to dostęp do prądu.